-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Апаратура для запису
Тендер Prozorro UA-2017-07-04-001527-b
код ДК 021:2015 – 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу
Завершена
3 960 040.20
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.6% або 25 000.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 25 000.00 UAH
Період уточнення:
04.07.2017 14:47 - 28.07.2017 09:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим