-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Апаратура для запису
Тендер Prozorro UA-2017-07-04-001527-b
код ДК 021:2015 – 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу
Завершена
3 960 040.20
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.6% або 25 000.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 25 000.00 UAH
Номер:
0b4c9bd918ae4a50806d22df1428f264
Внутрішній номер закупівлі:
1150057
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-07-04-001527-b
Замовник:
ВП Запорізька АЕС ДП НАЕК "Енергоатом"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19355964
-
Додаткова контактна особа:
Губарев Денис Сергійович +380613955452
-
Додаткова контактна особа:
Іллієв Олександр Миколайович +380613956251
-
Додаткова контактна особа:
Колесник Руслан Миколайович +380613956111 ootp7697@mgw.npp.zp.ua
-
Адреса:
71504, Україна, Запорізька обл., Енергодар, Україна, Запорізька область , місто Енергодар, вул. Промислова, 133
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Тивоненко ВП ЗАЕС Олександр Викторович +380613956111 ootp36246@mgw.npp.zp.ua http://npp.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
3 960 040.20 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
25 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
49 000.00 UAH
Період уточнення:
04.07.2017 14:47 - 28.07.2017 09:00
Період прийому пропозицій:
04.07.2017 14:47 - 07.08.2017 09:00
Період прекваліфікації:
07.08.2017 09:03 - 22.08.2017 00:00
Аукціон:
22.08.2017 11:16 - 22.08.2017 11:43
Період кваліфікації:
22.08.2017 11:43 - 31.08.2017 13:52
Період завантаження договору:
22.08.2017 11:43 - 11.09.2017 11:43
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Апаратура для запису
Кількість
265 штуки
Період постачання
25.09.2017 - 29.09.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЛТРАНС УКРАЇНА"
Оскарження: 22.08.2017 11:43 - 11.09.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39380838
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЛТРАНС УКРАЇНА" +380506653062 eltrans-ukraine@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 69084, Запорізька обл., місто Запоріжжя, Шевченківський район, ВУЛИЦЯ КОЛЬОРОВА, будинок 7
Оскарження: 22.08.2017 11:43 - 11.09.2017 00:00
Початкова пропозиція
3 932 279.20 UAH без ПДВ /
3 907 279.20 UAH без ПДВ
3 907 279.20 UAH без ПДВ
Документи
27
Скарги
0
ТОВ "Торговий Дім Технолліон"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41339291
-
Контактна особа:
Хіньов Микола Олександрович 380992639523, 380992639523 technollion@ukr.net
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Незалежної Україна, 51 офис 8
Початкова пропозиція
3 946 631.00 UAH без ПДВ /
3 921 631.00 UAH без ПДВ
3 921 631.00 UAH без ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
16.08.2017 13:42
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
18
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАПОРІЖГАРАНТМАШ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39424754
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАПОРІЖГАРАНТМАШ" +380672565026 51810@mail.ru
-
Адреса:
Україна, Запорізька обл., Запоріжжя, 69013, Запорізька обл., місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ БАЗОВА, будинок 9-А
Початкова пропозиція
3 959 985.90 UAH без ПДВ /
3 959 985.90 UAH без ПДВ
3 959 985.90 UAH без ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
16.08.2017 13:43
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
22
Скарги
0
Контракти
Номер:
8151a97261564741a2c281452b92b572
Ідентифікатор договору:
UA-2017-07-04-001527-b-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЛТРАНС УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39380838
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЛТРАНС УКРАЇНА" +380506653062 eltrans-ukraine@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 69084, Запорізька обл., місто Запоріжжя, Шевченківський район, ВУЛИЦЯ КОЛЬОРОВА, будинок 7
Номер договору:
550(1)17УК
Сума договору:
3 907 279.20 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.09.2017 00:00 - 18.09.2018 00:00
Дата підписання:
18.09.2017 00:00
Статус:
Виконаний