-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (рукава, перехідники, муфти)
Тендер Prozorro UA-2017-09-01-000534-b
детальний опис міститься у тендерній документації
Торги не відбулися
32 936.83
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 329.37 UAH
мін. крок: 1% або 329.37 UAH
Період уточнення:
01.09.2017 12:40 - 08.09.2017 12:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим