-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (рукава, перехідники, муфти)
Тендер Prozorro UA-2017-09-01-000534-b
детальний опис міститься у тендерній документації
Торги не відбулися
32 936.83
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 329.37 UAH
мін. крок: 1% або 329.37 UAH
Номер:
f64efce38c72454699635b87480e8baa
Внутрішній номер закупівлі:
1147224
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-09-01-000534-b
Замовник:
ВП "Складське господарство" ДП "НАЕК "Енергоатом"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36217282
-
Адреса:
34400, Україна, Рівненська обл., Вараш (Кузнецовськ ), Будівельна база №1, промислова зона 35/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Мельник Алла +380363661421 MelAN@rnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
32 936.83 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
329.37 UAH
Період уточнення:
01.09.2017 12:40 - 08.09.2017 12:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2017 12:40 - 18.09.2017 12:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (рукава, перехідники, муфти)
Кількість
6 одиниця
Період постачання
01.10.2017 - 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "КРОСТУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39856762
-
Контактна особа:
Олег Воронков +380567900123 sale@krostu.com.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпропетровськ, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ЯНГЕЛЯ, будинок 35
Початкова пропозиція
25 614.48 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
25 614.48 UAH без ПДВ
Документи
1
Скарги
0