-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Саджанці для висадки на території Сихівського району м. Львова
Тендер Prozorro UA-2017-09-01-001291-c
Саджанці для висадки на території Сихівського району м. Львова
Торги не відбулися
400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
Період уточнення:
01.09.2017 16:01 - 08.09.2017 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим