-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Саджанці для висадки на території Сихівського району м. Львова
Тендер Prozorro UA-2017-09-01-001291-c
Саджанці для висадки на території Сихівського району м. Львова
Торги не відбулися
400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
Номер:
5a70b06eaad040b38992083e22a5277c
Внутрішній номер закупівлі:
1145977
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-09-01-001291-c
Замовник:
Сихівська районна адміністрація Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25258931
-
Адреса:
79049, Україна, Львівська область, Львів, просп. Червоної Калини, 66
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Неліна Ірина Геннадіївна 380322546415 tender-syhivra@meta.ua http://city-adm.lviv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
03451100-7 СаджанціАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 000.00 UAH
Період уточнення:
01.09.2017 16:01 - 08.09.2017 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2017 16:01 - 18.09.2017 00:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Саджанці для висадки на території Сихівського району м. Львова
Кількість
327 штуки
Період постачання
до 30.11.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Шпік Тарас Євгенович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3116906771
-
Контактна особа:
Шпік Тарас Євгенович 380982698399, 380982698399 e_flora@ukr.net
-
Адреса:
80381, Україна, Львівська область, Дубляни, Коцюбинського, 57
Початкова пропозиція
399 915.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
399 915.00 UAH з ПДВ
Документи
33
Скарги
0