-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Виконання робіт по об’єкту: "Реконструкція футбольного поля та спортивних майданчиків ЗОШ №14 по вул. Проскурівська, 15 в селищі Гостомель Київської області"
Тендер Prozorro UA-2021-09-09-012375-c
Торги відмінено
28 886 459.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 144 432.30 UAH
мін. крок: 0.5% або 144 432.30 UAH
Період уточнення:
09.09.2021 17:16 - 19.09.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим