-
Відкриті торги
-
КЕП
Виконання робіт по об’єкту: "Реконструкція футбольного поля та спортивних майданчиків ЗОШ №14 по вул. Проскурівська, 15 в селищі Гостомель Київської області"
Оголошено тендер
28 886 459.20
UAH
Номер:
8acd373e028641b4bba8f91aa70afe78
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-09-08-008853-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Гостомельська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04360617
-
Адреса:
08290, Україна, Київська область, смт. Гостомель, вул. Свято-Покровська, буд. 125
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Гостомельська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04360617
-
Адреса:
08290, Україна, Київська область, смт. Гостомель, вул. Свято-Покровська, буд. 125
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
28 886 459.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Виконання робіт по об’єкту: "Реконструкція футбольного поля та спортивних майданчиків ЗОШ №14 по вул. Проскурівська, 15 в селищі Гостомель Київської області"
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
3142 Реконструкція та реставрація інших об’єктів
Дата опублікування:
08.09.2021 14:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума5 777 291.84 UAH
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума23 109 167.36 UAH