-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Навчальне обладнання (оснащення загальноосвітніх навчальних закладів поглибленим вивченням природничих та математичних предметів засобами навчання)
Тендер Prozorro UA-2017-08-30-000372-c
Оснащення загальноосвітніх навчальних закладів поглибленим вивченням природничих та математичних предметів засобами навчання.
Торги не відбулися
362 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 363.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 363.00 UAH
Період уточнення:
30.08.2017 12:09 - 05.09.2017 13:00
Відповідь надана
якість
Номер:
577a604d95b049848200b3113ead1b3e
Дата опублікування:
03.09.2017 13:12
Опис:
Доброго дня, скажіть, будь ласка, чи необхідні документи, які підтверджують якість запланованого до поставки товару, якщо так, то які саме для дидактичного обладнання, а які для технічного.
Відповідь:
Згідно п.6 тендерної документації учасники процедури закупівлі повинні надати у складі тендерної пропозиції документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншими вимогам до предмета закупівлі, а саме сертифікат якості товару дійсний на момент проведення закупівлі.
Дата відповіді:
04.09.2017 17:02