-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Навчальне обладнання (оснащення загальноосвітніх навчальних закладів поглибленим вивченням природничих та математичних предметів засобами навчання)
Тендер Prozorro UA-2017-08-30-000372-c
Оснащення загальноосвітніх навчальних закладів поглибленим вивченням природничих та математичних предметів засобами навчання.
Торги не відбулися
362 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 363.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 363.00 UAH
Період оскарження:
30.08.2017 12:09 - 11.09.2017 00:00
Нічого не знайдено.