-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Влаштування огорожі навколо будівлі за адресою вул.Володимирська,19, 19В, м. Рубіжне (капітальний ремонт)»
Тендер Prozorro UA-2021-09-08-002391-a
Торги не відбулися
1 507 278.76
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 953.70 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 953.70 UAH
Період уточнення:
08.09.2021 15:41 - 20.09.2021 00:00
Відповідь надана
стасовно дефектного акту
Номер:
b8eb1a3677534baca5cdfb810d27f15b
Дата опублікування:
13.09.2021 15:19
Опис:
Шановний Замовник. У переліку робіт на нашу думку є недоліки. 1. Помилково пораховано обсяг мусору після розбирання цегляних стовпів, не має робіт по вивозу надмірного ґрунту після бетонування стовпів огорожі, не має робіт по навантаженню та вивозу залізобетонної огорожі, немає робіт по підключенню електроприводу откатних воріт до електромережі. Для копання ям під стовпи огорожі у кошторисі використовуються ямобурильні машини, але вони не зможуть всюди під'їхати, потрібна заміна на копання ям вручну. Також не зрозуміло конструктив монтажу металоконструкцій для облицювання гаражу. Також виконуються двустворчаті ворота шириною 6300мм, на нашу думку стовпи які тримають створки шириною 3150 мм недостатнього перерізу. Також не зрозумілі умови монтажу поста охорони ( де фундамент та кріплення до нього). Дуже потрібні креслення по цій закупівлі.
Відповідь:
Шановний учасник! Ваші зауваження враховані. На разі здійснюється робота щодо уточнення об’ємів та переліку робіт з оцінкою необхідності внесення змін до тендерної документації, а саме до технічного завдання.
Дата відповіді:
15.09.2021 08:48