-
Відкриті торги
-
КЕП
«Влаштування огорожі навколо будівлі за адресою вул.Володимирська,19, 19В, м. Рубіжне (капітальний ремонт)»
Оголошено тендер
1 590 739.20
UAH
Номер:
8a6044f244e74815812cbbe9b1b35fee
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-09-08-002021-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління житлово-комунального гоподарства
×
-
Код ЄДРПОУ:
05451233
-
Адреса:
93011, Україна, Луганська область, місто Рубіжне, площа Володимирська, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління житлово-комунального гоподарства
×
-
Код ЄДРПОУ:
05451233
-
Адреса:
93011, Україна, Луганська область, місто Рубіжне, площа Володимирська, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 590 739.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Влаштування огорожі навколо будівлі за адресою вул.Володимирська,19, 19В, м. Рубіжне (капітальний ремонт)»
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
45342000-6 Зведення огорож
Дата опублікування:
08.09.2021 14:48
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
«Влаштування огорожі навколо будівлі за адресою вул.Володимирська,19, 19В, м. Рубіжне (капітальний ремонт)»
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписЗгідно акту виконаних робіт
Сума1 590 739.20 UAH