• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

поточний ремонт приміщення Фельдшерсько-акушерського пункту с. Острів, вул. Кордуби, 63а

Завершена

350 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
Період уточнення: 06.09.2021 15:16 - 12.09.2021 00:00
Відповідь надана

Інформацію про виконання договорів з аналогічним предметом закупівлі

Номер: 2b60f397027c49889047cd7b974e78fc
Дата опублікування: 06.09.2021 15:38
Опис: Прошу вказати чи будуть вважатись аналогічними договори по Капітальному ремонту і Реконструкції?
Відповідь: Добрий день, договори по капітальному ремонту чи реконструкції можуть вважатись аналогічними за умови якщо предмет виконання робіт (надання послуг) даних договорів тотожний предмету закупівлі із подібними та схожими характеристиками. Для прикладу, замовник не буде вважати аналогічними договори з капітального ремонту чи реконструкції, якщо предмметом даних договорів будуть роботи з капітального ремонту системи опалення, водопостачання тощо, оскільки дані роботи (послуги) не є тотожними предмету закупівлі і не мають подібних чи схожих з предметом закупівлі характеристик. Замовник може визнати аналогічними договорами з капітального ремонту чи реконстуркції, якщо їх предметом будуть роботи (послуги) з капітального ремонту чи реконстуркції приміщень чи будівель в цілому.
Дата відповіді: 08.09.2021 17:05