-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
поточний ремонт приміщення Фельдшерсько-акушерського пункту с. Острів, вул. Кордуби, 63а
Тендер Prozorro UA-2021-09-06-007817-c
Завершена
350 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
Номер:
4be773b1bb7a417099ae9d89fd1f5de9
Внутрішній номер закупівлі:
11384511
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-06-007817-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВЕЛИКОБЕРЕЗОВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42588046
-
Адреса:
47732, Україна, Тернопільська область, Тернопільський район, с. Мишковичі, вул. Надрічна, буд. 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Панченко +380678963471 tenderpmsd@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
350 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 750.00 UAH
Період уточнення:
06.09.2021 15:16 - 12.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
06.09.2021 15:16 - 22.09.2021 00:00
Аукціон:
22.09.2021 14:49 - 22.09.2021 15:12
Період кваліфікації:
22.09.2021 15:12 - 23.09.2021 14:28
Період завантаження договору:
23.09.2021 14:28 - 13.10.2021 14:28
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата за Договором здійснюються на підставі підписаного акту, протягом 7-ти календарних днів після виконання робіт та підписання акту, шляхом безготівкового переказу на поточний рахунок Виконавця, вказаний у реквізитах у цьому Договорі
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт приміщення Фельдшерсько-акушерського пункту с. Острів, вул. Кордуби, 63а (ДК 021:2015 - 45451100-4 Оздоблювальні роботи)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ОЛІЙНИК ВОЛОДИМИР ПЕТРОВИЧ
Оскарження: 23.09.2021 14:28 - 04.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2254002297
-
Контактна особа:
Володимир +380674168873 pmk-99@ukr.net
-
Адреса:
46002, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул. Підгородня,6А
Оскарження: 23.09.2021 14:28 - 04.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
339 573.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
339 573.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.09.2021 14:28
Відповіді на вимоги
11
Документи
46
Скарги
0
ПАНЧУК МИКОЛА ФЕОДОСІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2258213771
-
Контактна особа:
Микола +380973172588 mPanchyk1961@ukr.net
-
Адреса:
46020, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. Самчука, буд.38 кв.6
Початкова пропозиція
347 199.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
347 199.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
22
Скарги
0
Контракти
Номер:
afdf38790a0d453695d0b2202118ce15
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-06-007817-c-b1
Постачальник:
ОЛІЙНИК ВОЛОДИМИР ПЕТРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2254002297
-
Контактна особа:
Володимир +380674168873 pmk-99@ukr.net
-
Адреса:
46002, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул. Підгородня,6А
Номер договору:
339573
Сума договору:
339 573.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
06.10.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
06.10.2021 10:00
Статус:
Виконаний