-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Тверде паливо
Тендер Prozorro UA-2017-09-06-002288-c
Торги відмінено
485 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.2% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 1 000.00 UAH
Період уточнення:
06.09.2017 18:01 - 11.09.2017 20:00
Без відповіді
Стосовно предмету закупівлі
Номер:
cfd394caddbc49f199d0534eebe59fda
Дата опублікування:
11.09.2017 12:28
Опис:
У додатку 3 до тендерної документації зазанчено довжина брикету та діаметр брикету? А предметом закупівлі є вугілля камяне
Без відповіді
Стосовно предмету закупівлі
Номер:
c19067c0ff484386aa14b5655324747d
Дата опублікування:
11.09.2017 12:24
Опис:
Дорброго дня уточніть будь ласка марку камяного вугілля.