-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Тверде паливо
Тендер Prozorro UA-2017-09-06-002288-c
Торги відмінено
485 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.2% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 1 000.00 UAH
Номер:
4e0c867a5225418fb75c67ba78c426fe
Внутрішній номер закупівлі:
1137861
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-09-06-002288-c
Замовник:
КУ "Вижницька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів імені Назарія Яремчука"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21433223
-
Адреса:
59200, Україна, Чернівецька область, Вижницький район, м. Вижниця, вул. РОМАНА ШУХЕВИЧА, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Микола Проданюк +380993056626 nik.prodanyuk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
485 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 000.00 UAH
Період уточнення:
06.09.2017 18:01 - 11.09.2017 20:00
Період прийому пропозицій:
06.09.2017 18:01 - 21.09.2017 20:00
Аукціон:
з 22.09.2017 14:59
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тверде паливо
Кількість
186000 кілограм
Період постачання
01.10.2017 - 22.10.2017