-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Аудиторська перевірка річної фінансової звітності ДП «НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік, складеної відповідно до міжнародних стандартів фінансової звітності
Тендер Prozorro UA-2017-08-03-002173-b
Завершена
900 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 9 000.00 UAH
Період уточнення:
03.08.2017 16:56 - 08.08.2017 17:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим