-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Аудиторська перевірка річної фінансової звітності ДП «НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік, складеної відповідно до міжнародних стандартів фінансової звітності
Тендер Prozorro UA-2017-08-03-002173-b
Завершена
900 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 9 000.00 UAH
Номер:
b58b0c773d234276bef9f793184c927a
Внутрішній номер закупівлі:
1131819
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-08-03-002173-b
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24584661
-
Адреса:
01032, Україна, Київська обл., Київ, м. Київ-32, вул. Жилянська, 108
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Апатьєв Олександр Леонідович 206-97-67 tender-naek@direkcy.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послугиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
900 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 000.00 UAH
Період уточнення:
03.08.2017 16:56 - 08.08.2017 17:00
Період прийому пропозицій:
03.08.2017 16:56 - 18.08.2017 17:00
Аукціон:
21.08.2017 13:12 - 21.08.2017 13:33
Період кваліфікації:
21.08.2017 13:33 - 22.08.2017 14:34
Період завантаження договору:
21.08.2017 13:33 - 10.09.2017 13:33
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Аудиторська перевірка річної фінансової звітності ДП «НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік, складеної відповідно до міжнародних стандартів фінансової звітності
Кількість
1 послуга
Період постачання
25.10.2017 - 01.06.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БДО"
Оскарження: 21.08.2017 13:33 - 02.09.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
20197074
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БДО" +380563703043 vsilchenko@bdo.ua http://bdo.com.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро (Дніпропетровськ), ВУЛИЦЯ СЄРОВА, будинок 4
Оскарження: 21.08.2017 13:33 - 02.09.2017 00:00
Початкова пропозиція
780 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
771 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.08.2017 14:34
Документи
8
Скарги
0
ТОВ "ГРАНТ ТОРНТОН ЛЕГІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34764976
-
Контактна особа:
Чмир Олександр Юрійович +380444843364 oleksandr.chmyr@ua.gt.com http://www.grantthornton.ua/ua/
-
Адреса:
01004, Україна, м. Київ, Київ, вул. Терещенківська, будинок 11-А
Початкова пропозиція
870 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
780 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
23
Скарги
0
Контракти
Номер:
54c4bd1d6f1340beade3dbe4a46d7556
Ідентифікатор договору:
UA-2017-08-03-002173-b-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БДО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20197074
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БДО" +380563703043 vsilchenko@bdo.ua http://bdo.com.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро (Дніпропетровськ), ВУЛИЦЯ СЄРОВА, будинок 4
Номер договору:
37-015-01-17-00714
Сума договору:
771 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.09.2017 00:00 - 15.08.2018 00:00
Дата підписання:
11.09.2017 00:00
Статус:
Підписаний