-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
УПГГК 21Т-230: 44220000-8: Столярні вироби (Двері та супутні вироби)
Тендер Prozorro UA-2021-08-20-003081-a
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська мова. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: відповідно до документації.
Торги не відбулися
14 961.36
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 300.00 UAH
мін. крок: 2% або 300.00 UAH
Період уточнення:
20.08.2021 10:51 - 13.09.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим