-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
УПГГК 21Т-230: 44220000-8: Столярні вироби (Двері та супутні вироби)
Тендер Prozorro UA-2021-08-20-003081-a
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська мова. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: відповідно до документації.
Торги не відбулися
14 961.36
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 300.00 UAH
мін. крок: 2% або 300.00 UAH
Номер:
b8292c46989d423e9140af58ae46e939
Внутрішній номер закупівлі:
11198054
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-20-003081-a
Замовник:
АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Управління з переробки газу та газового конденсату"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25976423
-
Адреса:
39420, Україна, Полтавська область, Полтава, вул. Польова, 6, Полтавська область, Машівський район, с. Базилівщина
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Вячеслав Нищета +380532641265 viacheslav.nyshcheta@upggk.poltava.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
14 961.36 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
300.00 UAH
Період уточнення:
20.08.2021 10:51 - 13.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
20.08.2021 10:51 - 23.09.2021 17:00
Період прекваліфікації:
з 23.09.2021 17:04
Аукціон:
з 29.10.2021 12:02
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата по факту поставки протягом 30-ти календарних днів з дати підписання видаткової накладної або акту приймання-передачі товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
44221210-0: Дверні полотна (Дверне полотно 600 мм)
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 30.06.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
44221210-0: Дверні полотна (Дверне полотно 800 мм)
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 30.06.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
44221000-5: Вікна, двері та супутні вироби (Лиштва)
Кількість
60 штуки
Період постачання
до 30.06.2022
Місце постачання
Відповідно до документації