• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

«Котел твердопаливний (за кодом ДК 021:2015 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі)».

Місцезнаходження замовника: 52744, Україна, Дніпропетровська обл., Петропавлівський р-н, село Миколаївка, вул. Першотравнева, 182. Категорія Замовника: орган місцевого самоврядування. Інформація про мову (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. У разі надання документів, складених мовою іншою, ніж українська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою. Переклад повинен бути здійснений бюро перекладів.

Торги не відбулися

645 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 225.00 UAH
Період уточнення: 10.08.2021 16:44 - 25.08.2021 00:00
Відповідь надана

Потужність

Номер: e7ba2de0abec4cdcbd1e4b3fa3db45db
Дата опублікування: 11.08.2021 12:33
Опис: Доброго дня! Поясніть, будь ласка, в п.1.4. Додатку 3 до тендерної документації вказано вимога до технічних характеристик котла "Діапазон потужності - 600-1500 кВТ". Чи може Учасник взяти участь у закупівлі, якщо котел матиме потужність 800 кВТ?
Відповідь: «Так, Учасник може взяти участь у закупівлі, якщо котел матиме потужність 800 кВТ. Будуть внесені зміни до тендерної документації.»
Дата відповіді: 11.08.2021 14:51