-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Котел твердопаливний (за кодом ДК 021:2015 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі)».
Тендер Prozorro UA-2021-08-10-011707-a
Місцезнаходження замовника: 52744, Україна, Дніпропетровська обл., Петропавлівський р-н, село Миколаївка, вул. Першотравнева, 182. Категорія Замовника: орган місцевого самоврядування. Інформація про мову (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. У разі надання документів, складених мовою іншою, ніж українська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою. Переклад повинен бути здійснений бюро перекладів.
Торги не відбулися
645 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 225.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 225.00 UAH
Номер:
fa6d0359873c42c4be1b3dd840bf7df1
Внутрішній номер закупівлі:
11053041
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-10-011707-a
Замовник:
Виконавчий комітет Миколаївської сільської ради Синельниківського району Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41793136
-
Адреса:
52744, Україна, Дніпропетровська область, село Миколаївка, Першотравнева, 182
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Бубир Надія Григорівна +380954559559 mik.silrad@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
645 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 225.00 UAH
Період уточнення:
10.08.2021 16:44 - 25.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
10.08.2021 16:44 - 04.09.2021 00:00
Аукціон:
з 06.09.2021 11:25
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Котел твердопаливний
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.10.2021
Місце постачання
52744, Україна, Дніпропетровська область, село Миколаївка, вулиця Свободна, 1А
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "СЕЛЕЗНЬОВ ОЛЕГ ОЛЕКСАНДРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3070407555
-
Контактна особа:
Олег Селезньов +380676348565 o.seleznev1984@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ВУЛИЦЯ МАРШАЛА МАЛИНОВСЬКОГО, будинок 12, квартира 10
Початкова пропозиція
645 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
645 000.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
49
Скарги
0