-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 14410000-8 - Кам'яна сіль (Сіль технічна помелу №3, з протизлежувальною добавкою в кількості 150 г на 1 тону солі, гатунок вищий, тип фасування: насипом – 100 тонн)
Тендер Prozorro UA-2021-08-09-004075-a
Торги не відбулися
190 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 900.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 900.00 UAH
Період уточнення:
09.08.2021 11:48 - 15.08.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим