-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 14410000-8 - Кам'яна сіль (Сіль технічна помелу №3, з протизлежувальною добавкою в кількості 150 г на 1 тону солі, гатунок вищий, тип фасування: насипом – 100 тонн)
Тендер Prozorro UA-2021-08-09-004075-a
Торги не відбулися
190 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 900.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 900.00 UAH
Номер:
194be3684e504698be60dce44d38d9f6
Внутрішній номер закупівлі:
11024104
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-09-004075-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БОГУСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БОГУСЛАВБЛАГОУСТРІЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40705714
-
Адреса:
09700, Україна, Київська область, м. Богуслав, вул. Корсунська, буд. 171
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анастасія Вихватень +380633054748 anastasiavihvaten@gmail.com https://boguslav-blagoustriy.info-gkh.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
14410000-8 Кам’яна сільАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
190 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 900.00 UAH
Період уточнення:
09.08.2021 11:48 - 15.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
09.08.2021 11:48 - 25.08.2021 11:30
Аукціон:
з 26.08.2021 14:09
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата поставленого товару буде здійснюватися за рахунок бюджетних коштів Замовника на протязі 14 (чотирнадцяти) робочих днів з дати підписання уповноваженими представниками сторін видаткової накладної на поставлений товар. Джерело фінансування закупівлі – кошти місцевого бюджету.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях14 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015: 14410000-8 - Кам'яна сіль (Сіль технічна помелу №3, з протизлежувальною добавкою в кількості 150 г на 1 тону солі, гатунок вищий, тип фасування: насипом – 100 тонн)
Кількість
100 тонни
Період постачання
09.08.2021 - 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Моноліт Інвест Групп
×
-
Код ЄДРПОУ:
40424349
-
Контактна особа:
Гайдуков Сергій Вікторович +380954272612 tov.mig@ukr.net
-
Адреса:
03039, Україна, Київська область, Київ, м.Київ, Провулок Червоноармійський,буд.14,корпус 7, офіс 32
Початкова пропозиція
188 880.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
188 880.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
33
Скарги
0