-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги встановлення систем автоматичної пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та системи передавання тривожних сповіщень в приміщеннях Надеждівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів за адресою: Херсонська область, Чаплинський район, с.Надеждівка, вул. Гагаріна, 39 (ДК 021:2015 51700000-9 «Послуги зі встановлення протипожежного устаткування»)
Тендер Prozorro UA-2021-08-02-000990-b
Послуги встановлення систем автоматичної пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та системи передавання тривожних сповіщень в приміщеннях Надеждівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів за адресою: Херсонська область, Чаплинський район, с.Надеждівка, вул. Гагаріна, 39 (ДК 021:2015 51700000-9 «Послуги зі встановлення протипожежного устаткування»)
Торги відмінено
500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 000.00 UAH
Період уточнення:
02.08.2021 09:45 - 08.08.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим