-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги встановлення систем автоматичної пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та системи передавання тривожних сповіщень в приміщеннях Надеждівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів за адресою: Херсонська область, Чаплинський район, с.Надеждівка, вул. Гагаріна, 39 (ДК 021:2015 51700000-9 «Послуги зі встановлення протипожежного устаткування»)
Тендер Prozorro UA-2021-08-02-000990-b
Послуги встановлення систем автоматичної пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та системи передавання тривожних сповіщень в приміщеннях Надеждівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів за адресою: Херсонська область, Чаплинський район, с.Надеждівка, вул. Гагаріна, 39 (ДК 021:2015 51700000-9 «Послуги зі встановлення протипожежного устаткування»)
Торги відмінено
500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 000.00 UAH
Номер:
7d32686ed90241129df193cc679493f7
Внутрішній номер закупівлі:
10926086
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-02-000990-b
Замовник:
НАДЕЖДІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ХРЕСТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24751248
-
Адреса:
75226, Україна, Херсонська область, с. Надеждівка, вул. Гагаріна, буд. 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Фоменко +380663010331 buhgalter_2021@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
51700000-9 Послуги зі встановлення протипожежного устаткуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 000.00 UAH
Період уточнення:
02.08.2021 09:45 - 08.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
02.08.2021 09:45 - 18.08.2021 09:44
Аукціон:
з 19.08.2021 15:57
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата за надані послуги здійснюється шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Виконавця. Оплата за надані послуги здійснюється після надання послуг та підписання Замовником Акту здачі-приймання наданих послуг протягом 10 робочих днів у безготівковій формі.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги встановлення систем автоматичної пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та системи передавання тривожних сповіщень в приміщеннях Надеждівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів за адресою: Херсонська область, Чаплинський район, с.Надеждівка, вул. Гагаріна, 39 (ДК 021:2015 51700000-9 «Послуги зі встановлення протипожежного устаткування»)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 29.10.2021
Інформація про скасування
Номер:
92448abd797f4eca96a52fba4bf34b8d
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
помилки допущені під час підготування тендерної документації
Період оскарження:
09.08.2021 15:36 - 20.08.2021 00:00
Дата опублікування:
09.08.2021 15:36
Дата виконання:
20.08.2021 00:04
Статус:
Виконано