-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з підготовки матеріалів та розробки проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування (розміщення кладовищ) комунальному підприємству «Комбінат комунальних підприємств»
Тендер Prozorro UA-2017-07-20-001098-a
Торги не відбулися
60 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 300.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 300.00 UAH
Період уточнення:
20.07.2017 17:54 - 31.07.2017 17:59
Звернень немає. Звернення не може бути заданим