-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з підготовки матеріалів та розробки проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування (розміщення кладовищ) комунальному підприємству «Комбінат комунальних підприємств»
Тендер Prozorro UA-2017-07-20-001098-a
Торги не відбулися
60 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 300.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 300.00 UAH
Номер:
fe4195c85b464c0ca9a7656a57b90a5a
Внутрішній номер закупівлі:
1088640
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-07-20-001098-a
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04052784
-
Адреса:
87500, Україна, Донецька область, Маріуполь, пр.Миру, 70
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шкарбуль Ірина Вадимівна +380972912312 irina.shkarbul@mariupolrada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
60 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
300.00 UAH
Період уточнення:
20.07.2017 17:54 - 31.07.2017 17:59
Період прийому пропозицій:
20.07.2017 17:54 - 10.08.2017 17:59
Аукціон:
11.08.2017 13:10 - 11.08.2017 13:37
Період кваліфікації:
11.08.2017 13:37 - 15.08.2017 09:50
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з підготовки матеріалів та розробка проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування (розміщення кладовищ) комунальному підприємству «Комбінат комунальних підприємств»
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.09.2017 - 25.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Волкова Наталія Василівна
Оскарження: 11.08.2017 13:37 - 26.08.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2358916247
-
Контактна особа:
Волкова Наталія Василівна 380983909715, 380983909715 natali.volkova64@ukr.net
-
Адреса:
87514, Україна, Донецька область, Маріуполь, Гранітна, б.140, кв.20
Оскарження: 11.08.2017 13:37 - 26.08.2017 00:00
Початкова пропозиція
40 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
38 650.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
15.08.2017 09:45
Документи
17
Скарги
0
ТОВ "Проектно-експертна фірма "Землі Приазов'я"
Оскарження: 15.08.2017 09:45 - 26.08.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32397342
-
Контактна особа:
Лариса Кожушко +380676249341 zemli.priazovya@ukr.net
-
Адреса:
87547, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. 50 років СРСР, 43
Оскарження: 15.08.2017 09:45 - 26.08.2017 00:00
Початкова пропозиція
50 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
38 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
15.08.2017 09:48
Документи
15
Скарги
0
ТОВ "Центр експертно-геодезичного забезпечення"
Оскарження: 15.08.2017 09:48 - 26.08.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33425789
-
Контактна особа:
Наталія Євсєєва +380676449970 ooozego2005@ukr.net
-
Адреса:
87500, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Карла Лібкнехта буд.8,кв.110А
Оскарження: 15.08.2017 09:48 - 26.08.2017 00:00
Початкова пропозиція
51 282.02 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
49 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
15.08.2017 09:50
Документи
9
Скарги
0