-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 Капітальний ремонт з повною перемоткою обмотки ротора турбогенератора ТВВ-1000-4УЗ зав.№17537 енергоблока №3 (код ДК 021:2015- 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)
Тендер Prozorro UA-2021-07-26-004600-c
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 Капітальний ремонт з повною перемоткою обмотки ротора турбогенератора ТВВ-1000-4УЗ зав.№17537 енергоблока №3 (код ДК 021:2015- 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки). Обсяг виконання робіт, технічні та якісні показники предмету закупівлі відповідно до додатку №1 Технічна специфікація до предмета закупівлі.
Торги не відбулися
139 626 266.34
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.6% або 850 000.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 850 000.00 UAH
Період уточнення:
26.07.2021 17:38 - 17.08.2021 00:00
Відповідь надана
Термін подачі пропозицій
Номер:
5d923a4af8544a86b326ce11ad41d915
Дата опублікування:
16.08.2021 13:41
Опис:
У зв'язку з періодом відпусток та з сформованою ситуацією, викликаною пандемією Covid19, отримання документів від компаній-партнерів, включаючи відгуки про виконані договори, а також надання відповідними інституціями ЄС офіційних довідок, виписок і підтверджень пов'язано з додатковими тимчасовими витратами.
З огляду на вищесказане, для забезпечення Виконання основних принципів Закону України про публічні закупівлі относительно забезпечення ефективного та прозорого здійснення закупівель, створення конкурентного середовища у сфері публічних закупівель, розвиток добросовісної конкуренції, просимо продовжити термін подачі пропозицій на 7 днів, що дасть можливість всім потенційним учасникам, якісно підготувати всю необхідну документацію.
Відповідь:
У зв’язку з тим, що капітальний ремонт з повною перемоткою обмотки ротора турбогенератора ТВВ-1000-4УЗ зав.№17537 енергоблока № 3 виконується в стислий термін під час планово-попереджувального ремонту енергоблока №3, подовжити термін подання тендерних пропозицій неможливо
Дата відповіді:
18.08.2021 08:03
Відповідь надана
ТС п.7
Номер:
4a232907a97f45bbaf3c192aee4fc5d9
Дата опублікування:
16.08.2021 10:06
Опис:
Просимо пояснити, який документ необхідно надати для підтвердження відповідності наступного пункту ТС «Вимоги до виконавця робіт» - наявність допуску для віконання роботи на території промислового майданчика (в захищеній зоні) ЯУ з діючим законодавством.
Просимо підтвердити, що учасник може надати лист-гарантію що до початку виконання робіт забезпечить отримання такого допуску
Відповідь:
Для підтвердження відповідності наступного пункту ТС «Вимоги до виконавця робіт» - наявність допуску для виконання роботи на території промислового майданчика (в захищеній зоні) ЯУ згідно з діючим законодавством учаснику необхідно надати довідку в довільній формі за підписом уповноваженої особи учасника із зазначенням переліку працівників, яких планується залучити до виконання робіт, що мають допуск до виконання особливих робіт згідно ст. 64 Закону України «Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку» або надати лист-гарантію за підписом уповноваженої особи учасника, що учасник до початку виконання робіт забезпечить отримання такого допуску
Дата відповіді:
18.08.2021 07:57
Відповідь надана
ТД розділ 3, п. 5.1.4.
Номер:
81650ee99da94149b5ea946ec8e215a8
Дата опублікування:
16.08.2021 09:26
Опис:
Просимо повідомити, який документ повинен надати учасник-нерезидент для підтвердження вимоги п. 5.1.4. Просимо підтвердити, що учасник-нерезидент повинен надати офіційне підтвердження про відповідність даній вимозі
Відповідь:
Нерезиденти України надають аналогічні документи відповідно до норм, що діють у їх країнах
Дата відповіді:
18.08.2021 07:56
Відповідь надана
Умови поставки
Номер:
8a102358b2634fc885e7ac6c3c1f95c9
Дата опублікування:
16.08.2021 09:25
Опис:
Просимо уточнити на яких умовах згідно Incoterms 2010 (напиклад FCA, EXW, або инши) здійснюється транспортування ротора закордон (в разі проведення його ремонту не в Україні ) в заводські умови і на яких умовах згідно Incoterms 2010 здійснюється його ввезення після виконання ремонтних робіт. Просимо внести відповідні уточнення до тендерної документації.
Відповідь:
При транспортуванні ротора від місця завантаження до місця проведення робіт (експорт):
- EXW ВП ЗАЕС м. Енергодар (Замовник передає товар Виконавцю на території свого підприємства. Всі витрати по транспортуванню несе Виконавець).
При транспортуванні ротора від місця виконання робіт до місця розвантаження на території Замовника (імпорт):
- DAP ВП ЗАЕС м. Енергодар (всі транспортні витрати несе Виконавець).
Дата відповіді:
18.08.2021 07:55
Відповідь надана
підтвердження відповідності кваліфікаційним критеріям
Номер:
cb53b342e636436a9d7fe456f62d0e7a
Дата опублікування:
13.08.2021 13:22
Опис:
Відповідно до вимоги п. 5.2.1. про підтвердження досвіду необхідно вказати конкретних фахівців, які брали участь у проведенні капітальних ремонтів, що вказуються у довідці. Просимо Вас пояснити, чи повинні зазначені фахівці на момент проведення конкурсу перебувати в офіційних робочих відносинах з підприємством, яке декларує такий досвід, знання та кваліфікацію.
Відповідь:
Відповідно до п. 5.2.1 необхідно надати довідку в довільній формі за підписом уповноваженої особи про чисельність та склад працюючих (як власних так і можливих субпідрядників) з підтвердженням їх відповідної кваліфікації, знань та досвіду виконання робіт з капітального ремонту з повною перемоткою обмотки ротора турбогенератора ТВВ-1000 (або еквіваленту). Фахівці, яких учасник вказує для підтвердження даного критерію, на момент конкурсу повинні перебувати в офіційних робочих відносинах з учасником.
Дата відповіді:
17.08.2021 10:11
Відповідь надана
уточнення наявної конструкції
Номер:
6b681a069b224c498ebe94abffae24ca
Дата опублікування:
13.08.2021 09:38
Опис:
просимо уточнити - на даний момент на роторі зав.№17537 встановлено конструкцію вузлів бандажних кілець "з гайкою" чи "без гайки"?
Відповідь:
На роторі турбогенератора ТВВ-1000-4УЗ зав № 17537 встановлено конструкцію вузлів бандажних кілець «з гайкою»
Дата відповіді:
17.08.2021 10:08
Відповідь надана
уточнення обсягу робіт
Номер:
c58b7b9caeba4e10a57f152d94b1361e
Дата опублікування:
12.08.2021 12:52
Опис:
Обсягом робіт згідно "Додатку №1 - Технічна специфікація... " однозначно передбачено заміну всіх ізоляційних деталей ротора
. Просимо також однозначно визначити - чи мідні провідники обмотки ротора необхідно ремонтувати, чи необхідно виготовлювати нові?
Відповідь:
Відповідно до Технічної специфікації до предмету закупівлі заміна мідних провідників обмотки ротора не передбачається.
Дата відповіді:
13.08.2021 14:06
Відповідь надана
уточнення відповідності даного ротора кресленню
Номер:
36e92dc1056f465cab0d42d0166834e1
Дата опублікування:
12.08.2021 12:42
Опис:
просимо підтвердити відповідність конструктивного виконання ротора №17573 кресленню 5БС.680.771 СБ (вказаному в "Додатку №1 - Технічна специфікація....") - чи вносилися додаткові конструктивні зміни порівняно з кресленням, зокрема чи змінювалася конструкція вузла півмуфти ротора?
Відповідь:
Конструктивне виконання ротора турбогенератора ТВВ-1000-4УЗ зав. № 17537 відповідає кресленню 5БС.680.771 СБ. Додаткові конструктивні зміни не вносились
Дата відповіді:
13.08.2021 14:04
Відповідь надана
щодо підтвердження відповідності кваліфікаційним критеріям
Номер:
6b1fe9dcb9994654a3e59203cf4f51f1
Дата опублікування:
07.08.2021 17:33
Опис:
Чи стосується учасника-нерезидента вимога підпункту 5.1.2 Тендерної документації про надання копії рішення про затвердження учасника як постачальника ДП НАЕК «Енергоатом» або письмового підтвердження готовності учасника пройти оцінку до моменту виконання робіт ?
Відповідь:
Вимога підпункту 5.1.2 Тендерної документації про надання копії рішення про затвердження учасника як постачальника ДП НАЕК «Енергоатом» або письмового підтвердження готовності учасника пройти оцінку до моменту виконання робіт стосується всіх учасників, які подають тендерні пропозиції
Дата відповіді:
10.08.2021 16:20
Відповідь надана
Про надання технічної документації
Номер:
6e541643c92f422db3b65fcf7bd1433c
Дата опублікування:
06.08.2021 21:08
Опис:
Прохання підтвердити, яким чином нижчевказана технічна документація може бути отримана (на майданчику закупівель чи прямим зверненням до Запорізької АЕС?)
- НП 306.2.141-2008 «Загальнi положения безпеки атомних станцiй»
- НП 306.2.208-2016 «Вимоги до сейсмостiйкого проектування та оцiнки сейсмiчної безпеки енергоблокiв атомних станцiй»
- СОУ-Н EE 20.302:2020 «Норми випробування електрообладнання»
- НПАОП 40.1-1.01-97 «Правила безопасной эксплуатации электроустановок»
- НПАОП 0.00-1.69-13 «Правила охорони працi пiд час експлуатації тепломеханiчного обладнання електростанцiй, теплових мереж i тепловикористовувальних установок»
- 5БС.680.771 СБ «Ротор. Сборочный чертеж» - просимо надати електронну скан -копію креслення (передбачено п.6.3. «Додаток №1 ….»)
- 03.ЭЦ.GT.ПТ.53/19 «Протокол технiчної наради з питань замiни ротора турбогенератора ТВВ-1000-4УЗ енергоблоку №3 при проведеннi ППР-2019 для виконання капiтального ремонту»
- 03.ЭЦ.GT.АК.273/19 «Акт проверки (оценки) технического состояния ротора зав. №17537 турбогенератора ТВВ-1000-4УЗ энергоблока №3»
- Звіт про попереднє балансування (поточний вібраційний стан) ротора зав. №17537
Відповідь:
Технічна документація за необхідності буде передана переможцю торгів – безпосередньому виконавцю роботи
Дата відповіді:
10.08.2021 16:15