• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 Капітальний ремонт з повною перемоткою обмотки ротора турбогенератора ТВВ-1000-4УЗ зав. №17537 енергоблока №3

Оголошено тендер

167 551 519.61 UAH
Номер: 6abaf34e967a43caa67e790941b545a4
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-04-26-004733-a
Тип процедури: Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник: ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ЗАПОРІЗЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
Замовник: ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ЗАПОРІЗЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
Очікувана вартість: 167 551 519.61 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 Капітальний ремонт з повною перемоткою обмотки ротора турбогенератора ТВВ-1000-4УЗ зав. №17537 енергоблока №3
Примітки: Місцезнаходження: Запорізька обл., м. Енергодар, вул. Промислова 133; категорія: юридична особа, яка здійснює діяльність в окремих сферах господарювання.
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Дата опублікування: 26.04.2021 12:39

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума167 551 519.61 UAH