-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти (бензин А-92 - талони, Дизельне паливо - талони)
Тендер Prozorro UA-2017-07-21-000300-c
бензин А-92 - талони, Дизельне паливо - талони
Завершена
509 130.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 500.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 500.00 UAH
Період уточнення:
21.07.2017 13:24 - 28.07.2017 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим