-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти (бензин А-92 - талони, Дизельне паливо - талони)
Тендер Prozorro UA-2017-07-21-000300-c
бензин А-92 - талони, Дизельне паливо - талони
Завершена
509 130.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 500.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 500.00 UAH
Номер:
f9e533a8fc5d4944a71c6f580d79f553
Внутрішній номер закупівлі:
1084411
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-07-21-000300-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА «ЦЕНТР ФІНАНСОВОГО та МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ» ТОКМАЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39609737
-
Адреса:
Україна, Запорізька область, 71701, м. Токмак, Запорізька область, вул. Революційна, 27,
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Руслан Позивайло 0966606015, +380617821263, +380977926670 centr.trvo@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
509 130.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.07.2017 13:24 - 28.07.2017 00:00
Період прийому пропозицій:
21.07.2017 13:24 - 07.08.2017 00:00
Аукціон:
07.08.2017 15:41 - 07.08.2017 16:08
Період кваліфікації:
07.08.2017 16:08 - 11.08.2017 15:16
Період завантаження договору:
11.08.2017 14:35 - 31.08.2017 14:35
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴509 130.00 ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти (бензин А-92 - талони, Дизельне паливо - талони)