• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги з виготовлення обладнання для виготовлення, контролювання та гідравлічних випробувань ущільнюючих кілець з розширеного графіту

Торги не відбулися

2 392 470.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 962.35 UAH
Період уточнення: 16.07.2021 11:13 - 22.07.2021 00:00
Відповідь надана

Випробувальне обладнання

Номер: 5fbbe3ef09d942a2a44a5d676b71e53d
Дата опублікування: 21.07.2021 23:58
Опис: Просимо надати план приміщення для розташування обладнання, тому що требо вести розрахунки робочого циклу обладнання. Також внести пояснення що до технічних характеристик випробувального обладнання, які повинні бути його характеристики, питомі джерела та методи індикації?, Хто надає самі агрегати? Бо у технічному завданні вказане тільки оснащення для випробувань і жодного слова стосовно самого випробувального обладнання.
Відповідь: Згідно з ТС до предмета закупівлі виконавець за креслениками замовника повинен виготовити обладнання (випробувальну оснастку) для гідравлічних випробувань прокладок з РГ, склад якого наведено в таблиці 1.5 ТС, а загальні вигляди, які дають можливість учаснику визначитись з можливістю виготовлення, на рисунках 1.7; 1.8; 1.9 та 1.10 ТС. Враховану копію повного комплекту робочої конструкторської документації (КД), що містить всі дані для виготовлення, на паперовому носії буде надано переможцю процедури закупівлі. Документація, що не має відношення безпосередньо до процесу виготовлення, не може бути надана або наведена в ТС. Виконавець не проводить гідравлічні випробування прокладок з РГ, тому будь-яка інформація щодо їх процедури йому не потрібна та не може бути наведена в ТС
Дата відповіді: 23.07.2021 14:36
Відповідь надана

Обладнання для кільця

Номер: 791c7d8c9c5644bb9314f69582fd11d4
Дата опублікування: 21.07.2021 22:04
Опис: Для виробів типу "кільце" просимо надати креслення оснащення та технологічний лист його використання, або детальний опис бажаного технологічного циклу. Питання стосується формування "основного тіла" кільця без армуючих елементів
Відповідь: Згідно пункту 4 ТС учасник (виконавець) повинен підтвердити свою здатність виготовити продукцію (обладнання), зокрема, мати досвід у виготовленні обладнання, склад якого та вимоги до нього наведені в таблиці 1.5, а комплект поставки в таблиці 2 ТС, або аналогічного (подібного). В стовпці «Виготовлення» таблиці 1.5 вказано, що обладнання для виготовлення прокладок з РГ виконавець виготовляє за власними креслениками. Технологія пресування прокладок зі стрічки РГ з армованими металевою фольгою (обтюраторами) гранями не потребує наведення в ТС за умови відповідності виконавця вимогам пункту 4 ТС.
Дата відповіді: 23.07.2021 14:35
Відповідь надана

Запитання щодо технології та обладнання

Номер: fbd20427d99744d782c5f6f6de88ef3e
Дата опублікування: 20.07.2021 17:17
Опис: Детально вивчивши Тендерну документацію на закупівлю "Послуги з виготовлення обладнання для виготовлення, контролювання та гідравлічних випробувань ущільнюючих кілець з розширеного графіту" (UA-2021-07-16-001402-a) наше підприємство просить Вас надати роз’яснення щодо наступних питань:   1) За технічною специфікацією ВП "КБ Атомприлад" ДП "НАЕК "Енергоатом" планує виготовляти прокладки із стрічки розширеного графіту (РГ) методом пресування. Базуючись на світовому досвіді та виробництві подібної продукції, зазначені прокладки із стрічки РГ виготовляються за іншою технологією (спіральна навивка), методом пресування із стрічки у штампі така продукція не виробляється! Проектування обладнання неможливе без чіткого визначення технологічного циклу його роботи. Просимо Вас внести зміни до технічного завдання за цим тендером та надати повний технологічний цикл для виготовлення даних прокладок в залежності від очікуваної Вами технології. Якщо зазначений Вами технологічний цикл для виготовлення даних прокладок містить посилання на конкретну марку чи виробника або на конкретний процес чи спосіб виробництва, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, наполягаємо на застосуванні у технічному завданні виразу "або еквівалент".   2) Виходячи з вимог технічного завдання, виготовлення обладнання та, відповідно, його очікувана вартість не включають в себе вартість створення/поставки обладнання, оснастки та технології виготовлення самих прокладок із стрічки РГ. У технічному завданні вказана тільки оснастка обладнання для виробництва обтюраторів. При цьому відсутній цілий вузол обладнання для з’єднання цих обтюраторів та прокладок. Виходячи з вищезазначеного виготовлення ущільнюючих прокладок неможливе. Просимо надати роз’яснення за цим пунктом та внести відповідні зміни до ТД UA-2021-07-16-001402-a.    
Відповідь: 1) Обладнання для виготовлення, контролювання та гідравлічних випробувань ущільнюючих кілець (прокладок) з розширеного графіту (РГ) повинно забезпечити виготовлення, контролювання та гідравлічні випробування прокладок, конструктивне виконання (зовнішній вигляд), геометричні розміри яких та густина РГ готових прокладок наведені в таблиці 1.2 та на рисунках 1.1, 1.2, 1.3, 1.4, 1.5 технічної специфікації до предмета закупівлі (ТС). На рисунках 1.1, 1.2, 1.3, 1.4, 1.5 ТС видно, що конструктивне виконання (зовнішній вигляд) прокладок не спірально - навиті (СНП), тобто застосування технології спіральної навивки для виготовлення прокладок, що на рисунках 1.1, 1.2, 1.3, 1.4, 1.5 ТС, неможливе (прокладки СНП мають інше конструктивне виконання та зовнішній вигляд), крім цього, застосуванням технології спіральної навивки неможливо досягти густини готової прокладки, що наведена в таблиці 1.2 ТС (наведеної густини та її однорідності можливо досягти лише пресуванням). Технологія пресування прокладок зі стрічки РГ з армованими металевою фольгою (обтюраторами) гранями загально відома, широко застосовується (реактори ВВЕР-1000 та інше обладнання, наприклад парогенератори, вітчизняних та зарубіжних АЕС мають десятки вузлів ущільнення, в яких встановлені прокладки з РГ, що виготовлені методом пресування) та не потребує наведення в ТС за умови відповідності виконавця вимогам пункту 4 ТС. 2) Склад обладнання та вимоги до нього наведені в таблиці 1.5 ТС, а комплект поставки в таблиці 2 ТС. В таблицях 1.5 та 2 ТС наведено обладнання як для виготовлення обтюраторів так і для пресування готових прокладок. Обов’язкова процедура приймання виготовленого обладнання (продукції) наведена в пункті 6 ТС. Згідно з підпунктом 6.2 ТС виконавець повинен продемонструвати замовнику працездатність виготовленого ним обладнання. Технічні характеристики пресового обладнання, яке повинен використати виконавець для демонстрації працездатності виготовленого ним обладнання, наведені в таблиці 1.6 ТС
Дата відповіді: 23.07.2021 14:32