-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з виготовлення обладнання для виготовлення, контролювання та гідравлічних випробувань ущільнюючих кілець з розширеного графіту
Оголошено тендер
2 392 470.00
UAH
Номер:
8f082327c68643f994ce6803a9fbd451
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-07-16-000778-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВП "КБ Атомприлад" ДП "НАЕК "Енергоатом"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37147787
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, Україна, Київська область , місто Київ, Льва Толстого, 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ВП "КБ Атомприлад" ДП "НАЕК "Енергоатом"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37147787
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, Україна, Київська область , місто Київ, Льва Толстого, 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
2 392 470.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з виготовлення обладнання для виготовлення, контролювання та гідравлічних випробувань ущільнюючих кілець з розширеного графіту
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
98390000-3 Інші послуги
Дата опублікування:
16.07.2021 10:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 392 470.00 UAH