-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Колонки для роздавання нафтопродуктів
Тендер Prozorro UA-2021-07-16-001648-b
Колонки для роздавання нафтопродуктів - згідно додатку № 4 тендерної документації
Торги не відбулися
690 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 450.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 450.00 UAH
Період уточнення:
16.07.2021 10:26 - 23.07.2021 00:00
Відповідь надана
технічні вимоги
Номер:
fd9a655e8a2145c2a8c1530e258c4507
Дата опублікування:
16.07.2021 16:26
Опис:
У Додатку 5 , п.2.1 Якщо продукція виготовляється за ТУ, або технічним завданням (далі – ТЗ) необхідно надати повну скановану копію ТУ (або ТЗ) на виготовлення даної продукції - Базуючись на яку статтю Закону Замовник вимагає документи в повному обсязі (саме ТУ) які є внутрішньою документацією Виробника і не являються обов'язковими для оприлюднення ?
У Додатку 5 п. 4.1 Учасник повинен надати дані у табличній формі, що зазначена у Таблиці 1 - До чого наведена інструкція і сама таблиця для заповнення якщо предмет закупівлі навіть не поділений на лоти ? Бо зірочкою вказана така примітка - *В даній таблиці кожна комірка повинна бути заповнена.
Відповідь:
Нами розглянуто ваше звернення, якщо не згодні з умовами передбаченими тендерною документацією замовника, прошу оскаржувати у встановленому Законом порядку.
Дата відповіді:
20.07.2021 08:26