-
Відкриті торги
-
КЕП
Колонки для роздавання нафтопродуктів
Оголошено тендер
690 000.00
UAH
Номер:
f76549ba64b442e5b797f1628a17f66b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-03-17-001760-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Донецька залізниця
×
-
Код ЄДРПОУ:
40150216
-
Адреса:
84400, Україна, Донецька область, Лиман (Красний Лиман), Лиман
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Донецька залізниця
×
-
Код ЄДРПОУ:
40150216
-
Адреса:
84400, Україна, Донецька область, Лиман (Красний Лиман), Лиман
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
690 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Колонки для роздавання нафтопродуктів
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресори
Дата опублікування:
17.03.2021 14:04
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума690 000.00 UAH