• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Природний газ

Торги не відбулися

958 586.34 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 792.93 UAH
Період уточнення: 15.07.2021 16:12 - 03.08.2021 00:00
Відповідь надана

щодо ціни

Номер: 32ca126c6ba944f3980debf9458fb17b
Дата опублікування: 21.07.2021 16:35
Опис: Доброго дня! Шановний Замовнику. Ціна за одиницю товару Вашої закупівлі становить 1,47002 грн/м. куб. Разом з тим, повідомляємо, що наразі середньо ринкова ціна на прородний газ по Україні становить 15,0 - 16,0 грн/м. куб. згідно Прейскуранта НАК "Нафтогаз" https://naftogaztrading.com.ua/news/cina-gazu Оскільки, зазначена Вами ціна є надто низька, і постачання по зазначеній Вами ціні неможливе жодним із постачальником, просимо внести відповідні зміни щодо ціни, щоб не допустити зриву закупівлі. Дякуємо!
Відповідь: Доброго дня. Зміни внесені.Дякуємо за запитання.
Дата відповіді: 26.07.2021 13:46
Відповідь надана

щодо ціни

Номер: 5f816fa765194534a045228c225c6ccc
Дата опублікування: 16.07.2021 20:13
Опис: Доброго дня! Шановний Замовнику. Ціна за одиницю товару Вашої закупівлі становить 1 470,02 грн/т.м.куб. Просимо внести зміни щодо ціни
Відповідь: Добрий день.Зміни внесено 16.07.2021 р. в 14.19
Дата відповіді: 20.07.2021 10:53