• Відкриті торги
  • КЕП

Природний газ

Оголошено тендер

958 586.34 UAH
Номер: eeb19a9008594ee9b5a8e11c2505de9f
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-07-15-002415-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Державна установа "Солонянська виправна колонія (№21)"
Замовник: Державна установа "Солонянська виправна колонія (№21)"
Очікувана вартість: 958 586.34 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Природний газ
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ
КЕКВ: 2000 Поточні видатки
КЕКВ: 2200 Використання товарів і послуг
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 15.07.2021 15:36

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ
Кількість 652.1 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2021

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписПриродний газ
Сума958 586.34 UAH