-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015:3931000-8 – Обладнання для закладів громадського харчування (Придбання пароконвектоматів для закладів та установ освіти Стрижавської селищної ради)
Тендер Prozorro UA-2021-07-13-003277-a
Усі тендерні пропозиції повинні готуватись українською мовою
Торги не відбулися
465 585.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 327.93 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 327.93 UAH
Період уточнення:
13.07.2021 14:17 - 19.07.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим