-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015:3931000-8 – Обладнання для закладів громадського харчування (Придбання пароконвектоматів для закладів та установ освіти Стрижавської селищної ради)
Тендер Prozorro UA-2021-07-13-003277-a
Усі тендерні пропозиції повинні готуватись українською мовою
Торги не відбулися
465 585.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 327.93 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 327.93 UAH
Номер:
8e9c8b32297f4889b08c5b269093be1e
Внутрішній номер закупівлі:
10695384
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-07-13-003277-a
Замовник:
Відділі освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму Стрижавської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44064105
-
Адреса:
23210, Україна, Вінницька область, селище міського типу Стрижавка, вул.40-річчя Перемоги, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ковальчук Тетяна Григорівна +380674273282 osvitastr@ukr.net https://stryzhavska-rada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
465 585.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 327.93 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
13 967.55 UAH
Період уточнення:
13.07.2021 14:17 - 19.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
13.07.2021 14:17 - 29.07.2021 00:00
Аукціон:
з 29.07.2021 12:24
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписПоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях14 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пароконвектомат Unox XV893 Cheflux
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
21000, Україна, Вінницька область, Заклади та установи Стрижавської селищної ради, Заклади та установи Стрижавської селищної ради
На карті
Пароконвектомат Unox XV593 Cheflux
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
21000, Україна, Вінницька область, Заклади та установи Стрижавської селищної ради, Заклади та установи Стрижавської селищної ради
На карті