-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Розробка проектно-кошторисної документації «Реконструкція газопостачання будівлі гуртожитку СНУ ім. В. Даля, розташованого за адресою: Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Маяковського, 24»
Тендер Prozorro UA-2021-07-07-008303-c
для проведення робіт з реконструкції газопостачання
Торги не відбулися
15 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 150.00 UAH
мін. крок: 1% або 150.00 UAH
Період уточнення:
07.07.2021 15:58 - 13.07.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим