• Відкриті торги
  • КЕП

Розробка проектно-кошторисної документації «Реконструкція газопостачання будівлі гуртожитку СНУ ім. В. Даля, розташованого за адресою: Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Маяковського, 24»

Оголошено тендер

15 000.00 UAH
Номер: b232e44fd70541d18d0a81d53be432b8
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-07-07-008089-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля
Замовник: Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля
Очікувана вартість: 15 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Розробка проектно-кошторисної документації «Реконструкція газопостачання будівлі гуртожитку СНУ ім. В. Даля, розташованого за адресою: Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Маяковського, 24»
Примітки: для проведення робіт з реконструкції газопостачання
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектування
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 07.07.2021 15:41

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Розробка проектно-кошторисної документації «Реконструкція газопостачання будівлі гуртожитку СНУ ім. В. Даля, розташованого за адресою: Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Маяковського, 24»
Код ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектування
Кількість 1 роботи
Період постачання до 30.11.2021

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума15 000.00 UAH