-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код за ДК 021:2015: 34350000-5 — Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Автомобільні шини)
Тендер Prozorro UA-2021-07-05-008833-c
Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою
Торги не відбулися
34 129.32
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 170.65 UAH
мін. крок: 0.5% або 170.65 UAH
Період уточнення:
05.07.2021 16:18 - 11.07.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим