-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код за ДК 021:2015: 34350000-5 — Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Автомобільні шини)
Тендер Prozorro UA-2021-07-05-008833-c
Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою
Торги не відбулися
34 129.32
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 170.65 UAH
мін. крок: 0.5% або 170.65 UAH
Номер:
d9239ffe90b3426a942351fd0308c9b4
Внутрішній номер закупівлі:
10586780
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-07-05-008833-c
Замовник:
Мукачівське міське комунальне підприємство "Ремонтно-будівельне управління"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34850918
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м. МУКАЧЕВО, вул. Ужгородська, буд. 17-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юрій Бубряк +380952161889 mmkprbu34850918@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
34 129.32 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
170.65 UAH
Період уточнення:
05.07.2021 16:18 - 11.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
05.07.2021 16:18 - 21.07.2021 00:01
Аукціон:
з 22.07.2021 15:59
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Опис1.1. Оплата здійснюється шляхом перерахування грошових коштів протягом 30 календарних днів з моменту отримання Товару, та за умови наявності відповідного фінансування.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шина 16.5/70-R18
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Укравтозапчастина
×
-
Код ЄДРПОУ:
30722204
-
Контактна особа:
Бичкова Наталія Юріївна +380504416970 bychkova@uaz-upi.com
-
Адреса:
02088, Україна, Київська область, Київ, вул. 1-го Травня, 1а
Початкова пропозиція
34 128.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
34 128.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
11
Скарги
0