-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Шкільні меблі (Меблі для інклюзивного класу)
Тендер Prozorro UA-2021-06-14-013164-b
Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою. Всі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції Учасника, складаються українською мовою. У разі надання цих документів іншою мовою, вони повинні бути перекладені українською мовою.
Торги не відбулися
23 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 117.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 117.50 UAH
Період уточнення:
14.06.2021 17:07 - 20.06.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим