-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Шкільні меблі (Меблі для інклюзивного класу)
Тендер Prozorro UA-2021-06-14-013164-b
Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою. Всі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції Учасника, складаються українською мовою. У разі надання цих документів іншою мовою, вони повинні бути перекладені українською мовою.
Торги не відбулися
23 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 117.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 117.50 UAH
Номер:
5dcaf86dfa364410a6981c133d438c05
Внутрішній номер закупівлі:
10332350
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-14-013164-b
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26198169
-
Адреса:
46001, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, бул. Т. ШЕВЧЕНКА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мельник Галина Степанівна uprosvnaukter@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
23 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
117.50 UAH
Період уточнення:
14.06.2021 17:07 - 20.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
14.06.2021 17:07 - 30.06.2021 00:00
Аукціон:
з 30.06.2021 15:59
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шкільні меблі (Меблі для інклюзивного класу)
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 01.08.2021
Місце постачання
46000, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, м. Тернопіль, дошкільні навчальні заклади та початкові школи
На карті