• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску "Контейнери для збору ТПВ"

Торги не відбулися

577 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 887.50 UAH
Період уточнення: 07.06.2021 16:14 - 13.06.2021 00:00
Відповідь надана

стандарт щодо предмета закупівлі

Номер: 117b75a0ccf2460fa37fdd454abba082
Дата опублікування: 09.06.2021 17:41
Опис: якому стандарту має відповідати предмет закупівлі ?
Відповідь: Добрий день. Відповідність стандарту EN 840-2
Дата відповіді: 14.06.2021 16:21
Відповідь надана

колеса

Номер: ff74a646d5c444d4a3245cdf71d4d486
Дата опублікування: 09.06.2021 16:30
Опис: предмет закупівлі має бути на колесах ?
Відповідь: Добрий день. Так контейнер для збору ТПВ повинен бути з кришкою на колесах
Дата відповіді: 14.06.2021 16:21
Відповідь надана

що за предмет закупівлі

Номер: fe5b2ffac1e0411784950b87bc4d9ba4
Дата опублікування: 09.06.2021 16:29
Опис: просимо пояснити який це такий пластиковий контейнер з розмірами 1000 х 1000 х 1500 мм або аналоги як це ?
Відповідь: Добрий день. Це контейнер пластиковий для збору ТПВ на колесах з кришкою.
Дата відповіді: 14.06.2021 16:20