-
Відкриті торги
-
КЕП
Контейнери для збору ТПВ
Оголошено тендер
577 500.00
UAH
Номер:
0b386b9477c94f54a8336a42abd02f86
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-05-31-008794-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Виконавчий комітет Білозерської міської ради м.Добропілля
×
-
Код ЄДРПОУ:
04052695
-
Адреса:
85013, Україна, Донецька область, Добропілля, Донецька обл., м.Білозерське, вул.Гірнича, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Виконавчий комітет Білозерської міської ради м.Добропілля
×
-
Код ЄДРПОУ:
04052695
-
Адреса:
85013, Україна, Донецька область, Добропілля, Донецька обл., м.Білозерське, вул.Гірнича, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
577 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Контейнери для збору ТПВ
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
31.05.2021 16:10
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума0.00 UAH