-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Труби та супутні вироби (ДК 021:2015) 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби)
Тендер Prozorro UA-2021-06-07-001255-b
мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою. Всі документи, що подаються учасниками відкритих торгів в електронному вигляді через електронну систему закупівель складаються українською мовою. Документи стосовно технічної частини предмету закупівлі можуть бути надані російською мовою. У разі надання Учасником будь - яких документів іншою мовою вони повинні бути перекладені українською мовою відповідною перекладацькою організацією. При цьому, визначальним є текст, викладений українською мовою.
Завершена
1 071 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 355.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 355.00 UAH
Період уточнення:
07.06.2021 09:50 - 17.06.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим