• Відкриті торги
  • КЕП

Труби та супутні вироби (ДК 021:2015) 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби)

Оголошено тендер

1 071 000.00 UAH
Номер: dc1a29a9109149729a9d4c322bafcc24
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-06-07-000376-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комунальне виробниче підприємство "Краматорська тепломережа" Краматорської міської ради
Замовник: Комунальне виробниче підприємство "Краматорська тепломережа" Краматорської міської ради
Очікувана вартість: 1 071 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Труби та супутні вироби (ДК 021:2015) 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби)
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Дата опублікування: 07.06.2021 08:55

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 071 000.00 UAH